درباره ما

«باتاب برنده ساز فرتاک» (باتاب به معنی مشاور و فرتاک به معنای آینده است) با 11 سال سابقه درخشان به همراه مجرب ترین مشاورین کشور افتخار این را دارد که حوزه کوچ (Couch) را برای اولین بار وارد حوزه تحصیلی کند و کوچینگ تحصیلی خلق کند که نتایج آن موفقیت 7 برابری دانش آموزان نسبت به روش های قبلی می‌باشد.

یکی از مزیت‌های کوچینگ تحصیلی برنده ساز، موفقیت دانش آموزان با امکانات فعلی خودشون و شرایط منحصر به فرد خودشون در مدرسه و کنکور می‌باشد.

برنده ساز برای کوچ تحصیلی دانش آموز از یک تیم تخصصی استفاده می‌کند که هر یک از اعضا تو حیطه خودشون دانش آموز را راهبری می‌کنند.

در برنده ساز برخلاف سایر روش‌ها هدف فقط دادن اطلاعات محض به دانش آموز نیست، بلکه همراه دانش آموز در تمامی لحظات با اطلاعات کاربرد و ترسیم مسیر، موانع را هموار می‌کنیم تا شانس موفقیت دانش آموز به حداکثر برسد. 

 

آکادمی تحصیلی برنده ساز از 7 عامل و 40 گام برای رسیدن به موفقیت دانش آموز استفاده می‌کنند.

  • مشاور تحصیلی: راهبری و بحث انگیزشی مسیر.
  • پشتیبان تحصیلی: بررسی هفتگی عملکرد دانش آموز، تحلیل و ارائه راهکار.
  • روانشناس تحصیلی: وظیفه برطرف کردن موانع ذهنی دانش آموز.
  • رتبه برتر: جهت تقویت باور دانش آموز و ارائه جزییات بیشتر در راستای موفقیت.
  • آزمون سمیلاتور: جهت تسلط و آماده سازی مهارت تستی دانش آموز.
  • اپ هوشمند اختصاصی برنده ساز: افزایش نظم ذهنی، آنالیز دقیق روند تحصیلی و تسریع یادگیری.
  • بازرس: جهت اطمینان از صحت انجام پیگیری و پیشرفت دانش آموز.

 

برنده ساز با 2 الگو متفاوت با دانش آموزها کار می‌کند:

  1. با بودجه بندی آزمون های خارج از برنده ساز: در این روش استراتژی کلی دانش آموز تغییر نمیکند بلکه هدف بهبود عملکرد روزانه دانش آموز، برطرف کردن ایرادات و آموزش نکات تکمیلی جهت موفقیت دانش آموز هست.
  2. بودجه بندی اختصاصی برنده ساز: این سبک برای دانش آموزانی که نمیتوانند با آزمون های بیرون کار کنند یا به آزمون‌ها نمیرسند یا نتیجه عکس میدهد طراحی شده تا دانش آموز بر اساس شرایط خودش و زمانبدی و بودجه بندی شخصی سازی خودش مسیر را به انتها برسونه.
  3. برنده ساز از اصول 40 گام برای راهبرد دانش آموزان استفاده میکند که اختصاصا صاحب امتیاز آن خود برنده ساز می‌باشد و هرگونه نسخه کپی پیگیرد قانونی دارد، گرچه استفاده از تکنیک ها بودن دانستن ماهیت و ترتیب گام ها و شرایط دانش آموز نتیجه عکس برای داوطلب دارد.