طرح های ویژه آکادمی برنده ساز

آموزش و خدمات اپ اختصاصی دانش آموزی برنده ساز

مهندس یوسفیان به همراه تیم حرفه‌ای خود با در نظر گرفتن نیازهای آموزشی دانش آموزان و همچنین عواملی که از آنان رتبه برتر میسازد اقدام به ارائه اپ تخصصی دانش آموزی نموده تا یکی از مهم‌ترین شرط‌های موفقیت برای دانش آموزان مهیا شود.

در ادامه قبل از ورود به صفحه اصلی به آموزش و کاربردهای اپ میپردازیم:

 

1- ثبت روزانه عملکرد

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های اپ دانش آموزی ثبت روزانه گزارش کار توسط دانش آموزان است که شامل مجموع مطالعه دانش آموز به تفیکیک هر درس، مجموع تست و همچنین ثبت ساعت خواب و بیداری است.
بعد از ورود به اپ از قسمت پایین صفحه وارد صفحه ثبت گزارش کار شده و با مشخص کردن دروس خوانده شده در آن روز و میزان مطالعهو تعداد تست هر درس و ثبت ساعت خواب و بیداری و ارزیابی کلی مطالعه اقدام به ثبت گزارش عملکرد خود نمایید.

 

2- آزمون‌

با قطعیت میتوان گفت که همه‌ی دانش آموزان از اهمیت بالای آزمون دادن مطلع هستند.
اپ برنده ساز با در نظر گرفتن آزمون‌های آنلاین مبحث به مبحث با زمان معین و همچنین پاسخنامه‌ی تشریحی کامل و جامع و نشان دادن کارنامه عملکرد دانش آموز نیاز او را به صورت کامل برطرف میکند.
برای ثبت و انجام آزمون ابتدا از پایین صفحه اصلی وارد صفحه‌ی آزمون‌ها شده و از قسمت درخواست آزمون اقدام به درخواست آزمون مبحث مورد نیاز خود کرده و سپس با رفتن به قسمت آزمون‌های جاری میبینید که آزمون در دسترس شما بوده و میتوانید در آن شرکت کنید. بعد از اتمام آزمون نتیجه و عملکرد آزمون به شما نمایش داده شده و همچنین از قسمت مشاهده‌ی نتایج آزمون میتوانید پاسخنامه تشریحی خود را مشاهده نمایید.

 

3- نمودار عملکرد من

در این نمودار عملکرد شما در زمان‌های متفاوت نشان داده میشود که با زدن روی آیکون تقویم میتوان زمان مورد نظر خود را مشخص کرده تا عملکرد نمایش داده میشود.
همچنین در این صفحه برترین‌ها و رتبه‌ و امتیاز شما در برنده ساز نیز نمایش داده میشود که میتوانید عملکرد خود را مورد آزمایش قرار دهید.

 

4- جوایز واقعی برای دانش آموزان

در سمت چپ صفحه عملکرد من یک باکس هدیه وجود دارد که با انتخاب آن میتوانید وارد صفحه امتیازات و جوایز شوید که در این صفحه طریقه امتیازگیری، انواع جوایز و امتیاز مورد نیاز آن‌ها و صفحه دعوت دوستان نمایش داده میشود.

 

5- جعبه لایتنر

اکثر دانش آموزان با فراموشی لغات فارسی، عربی و یا زبان مواجه شده و یا عبارات مهم درس برای آن‌ها فراموش شدنی است که جعبه لایتر به کمک آمده تا فراموش شدن لغات غیر ممکن شود.
جعبه لایتنر اپ به شما کمک میکند تا از ساخت کاغذی آن بی‌نیاز شده و هر وقت احتیاج به آن داشتید بتوانید از آن استفاده نمایید.
با رفتن به قسمت فوق برنامه از پایین صفحه سمت چپ و انتخاب جعبه لایتنر میتوانید جعبه لایتنر خود با هر موضوعی که در آن احساس نیاز میکنید جعبه لایتنر را ساخته و قدمی بزرگ برای به خاطر سپردن اطلاعات بردارید.

 

هم اکنون شما آمادگی ورود به اپ اختصاصی ما را دارا هستید در صورت وجود هر گونه سوال به ما پیام داده تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند. موفق و پیروز باشید